Wrzesień z pozycji roweru...:)

Wspomniany miesiąc był dla naszych członków obfity w wydarzenia sportowe, nie próżnowali również nasi kolarze.

Bike'owy Maraton Mtb w Kościerzynie 9.09.2018r.
W dniu naszego Biegu Pieczonej Pyry nasz weteran kolarski Darek Adamski wybrał się na kolejną edycje wspomnianego maratonu. Darek wystartował na dystansie mistrzowskim (38km ). Na mecie uplasował się na bardzo wysokiej 13 pozycji open dające mu trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Solid Mtb - Sława 15.09.2018
Finał cyklu wzorem ubiegłego roku został rozegrany nad Jeziorem Sławskim. Wśród blisko 500 zawodników znalazło się dwóch Walkowiczów : Dariusz Adamski oraz Marcin Burchacki. Obydwoje wystartowali na dystansie mega (45 km). Jako pierwszy na linii mety zameldował się Marcin z czasem 2:09:17 dające mu 30 msc open a 10 msc w kat. wiekowej. Na 174 pozycyji linie mety przekroczył Darek z czasem 3:01:53 dający mu 8 msc w kategorii.

Gogol Mtb - Łopuchowo 22.09.2018
Na przedostatni etap wspomnianego cyklu wybrał się Marcin Burchacki, startując na dystansie Mini (25km ). Zawody ukończył na 32 msc z czasem 1:02:44 i 7 msc w kategorii.

Puchar Bałtyku - Żukowo 30.09.2018
Drugi etap Pucharu Bałtyku został rozegrany w Żukowie do którego wybrał się Darek Adamski gdzie bronił pozycji lidera w swojej kategorii wiekowej, startując na dystansie Mini (28km). Przekraczając linie mety z czasem 1:15:51 na 32 pozycji Darek po raz drugi zwyciężył w swojej kategorii wiekowej i umocnił się na prowadzeniu przed finałem cyklu, który odbędzie się w Łebie 17 listopada.

Grand Prix Kaczmarek Electric Mtb - Wolsztyn 30.09.2018
W minioną niedziele Arkadiusz Adamski i Marcin Burchacki udali się do Wolsztyna na ostatni etap wspomnianego cyklu. Nasi zawodnicy wystartowali na dystansie Mega (38km). Jako pierwszy linie mety przekroczył Marcin z czasem 1:40:48 zajmując 64 msc. Arek ukończył zawody na 135 pozycji z czasem 1:50:18.