RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Podczas minionego weekendu poprzez bieganie zaangażowaliśmy się w pomoc dla dwóch osób, które bardzo potrzebują także Waszej pomocy.

13 października w Kobylnicy odbył się rodzinny bieg i festyn dla Amelki Stawskiej, która walczy z nowotworem. Bieg odbył się na dystansie 4,2km a nasze stowarzyszenie roprezentowali Łukasz Szał i Paweł Kielan. Cały dochód zebrany z biegu oraz podczas festynu został przekazany na walkę z chorbą małej dziewczynki.

14 października odbył się 19. PKO Poznań Maraton, na którym reprezentowali nas Grzegorz Banaszak, Jowita Kruczkowska oraz debiutujący na tym dystansie Marcin Otto. Przy okazji biegu, Jowita i Marcin wzieli udział w wydarzeniu "Biegnę dla Karoliny" angażując się w pomoc i zbiórkę pieniądzy na leczenie Karoliny Marcinkowskiej. Jako pierwsza na mecie pojawiła się Jovi z czasem 3:47:38 a następnie Grzegorz (3:58:57). Na największe uznanie zasłużył zawodnik Marcin Otto, który królewski dystans pokonał w czasie 4:23:06 jako pierwszy maraton w swoim życiu!

Zachęcamy do wsparcia obu zbiórek:
1)www.siepomaga.pl/zycie-amelki
2) subkonto Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek nieba"
Tytułem: 1630 pomoc dla Karoliny Marcinkowskiej