Miniony weekend upłynął naszym Walkowiczom na biegowych ścieżkach.

W sobotę 29 września odbył się IV Pamiątkowski Jabłecznik w miejscowości niedaleko Szamotuł. Trasa biegu wiodła po miejskich drogach i polnych ścieżkach, i początkowo miała liczyć 10km, jednak w wyniku licznych powalonych drzew na trasie dystans skrócono do 9km. Jako pierwszy na mecie pojawił się Marcin, który swoim wynikiem wywalczył wysokie 5 miejsce w kategorii wiekowej. Jako druga zameldowała się Jovi, która uzyskała piąty wynik wśród pań i 1. miejsce w kategorii wiekowej!
Marcin Otto 00:38:48
Jowita Kruczkowska 00:41:35

W niedzielę 30 września na terenie jeziora Malta odbył się Bieg Kobiet na dystansie 10,8km. Ideą tego biegu jest rozpowszechnianie wśród kobiet jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie i regularne badania. W biegu udział wzięła Monika, której pokonanie dwóch okrążeń dookoła jeziora zajęło 59 minut i 23 sekundy. W swojej kategorii wiekowej nasza walkowiczka zajęła 25 miejsce!