Turniej siatkarskich trójek !!!

W minioną niedziele w parku miejskim w naszym mieście odbył się turniej w siatkówkę plażową.
Drużyny zagrały w trój osobowych zespołach, według zasad obowiązujących podczas gry w "siatkę " na hali. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn : Walczaki, Chcemy być lepsi, Jest potencjał, Siatkorze oraz El Peurto Rico. Turniej rozpoczął się od gry grupowej w której każda drużyna zmierzyła się z wszystkimi przeciwnikami, następnie pierwszy zespół z drugim zagrali w finale, trzeci z czwartym zmierzyli się o brąz natomiast ostatnia drużyna musiała się pożegnać z naszym turniejem.
Ostatnia pozycja w grupie przypadła najmłodszej trójce, El Puerto Rico. W walce o trzecie miejsce zmierzyli się Siatkorze z Chcemy być lepsi. Po ciekawym meczu górą okazała się drużyna Chcemy być lepsi wygrywając 2:0 (21:10; 21:15 ) W finale zameldowali się Walaczki z drużyną Jest potencjał. Po bardzo emocjonującym i zaciętym meczu zwyciężył team Walczaki, w stosunku 2:1 (21:16;20:22; 15:12).
MVP naszego turnieju została wybrana jedyna dziewczyna grająca w Walczakach Anna Michalska, prezentując bardzo wysoki poziom gry.
Szczególne podziękowania chcemy skierować dla Wojciecha Sieińskiego, który ufundował kiełbaski na grilla dla wszystkich zawodników.