Zwycięski weekend - czyli dwa razy po 4:3!

Zwycięstwem swoje mecze zakończyły obie nasze drużyny. Akademia Walki pokonała po zaciętym spotkaniu Watahę. Powrót na boisko zaliczył Przemysław Szał, a w bramce Akademii tym razem stanął Wojciech Siwek, który mecz zaliczy do udanych. Pierwsze dwadzieścia minut przyniosło rezultat remisowy 1-1. Przełomowym momentem tego meczu było pojawie się na boisku Mateusza Nadolnego, który w kilka minut zdobył hat-tricka. Dzięki tym bramkom prowadziliśmy już 4:1, a że mecz był emocjunający do samego końca niech świadczy fakt, że Wataha zdołała wbić nam jeszcze dwa gole.

Akademia Walki - Wataha 4:3 (1:1)
Skład: W. Siwek - Musioł (Nadolny), Lisiak, M.Galewski (P.Szał) - Markiewicz (Bilski), Krzyżan (D.Szymański)
Bramki: 3x Mateusz Nadolny, Tomasz Krzyżan

Niedzielny poranek przyniósł nam już tradycyjnie problem w postaci braku rezerwowych, dlatego to zwycięstwo dedykujemy tym, którym wstać i grać się nie chciało! Spotkanie ułożyło się dobrze od początku i w zasadzie z pierwszych 45 minut możemy być bardzo zadowoleni. Na prowadzenie wychodzimy bo strzale z rzutu wolnego, wykonywanym przez Wojtka Jankowskiego (bramkarz puszcza piłkę między nogami), kilka minut później prowadzimy już 2:0, zdobywając bramkę po innym stałym fragmencie gry- rzucie rożńym. Tym razem do siatki rywala trafia Piotr Rusek. W końcu zdobywamy bramkę po ładnej składnej akcji, którą po podaniu Mateusza Musioła na bramkę zamienia Maciej Markiewicz. Tuż przed przerwą tracimy bramkę na 3-1. Na domiar złego drugą połowę zaczynamy od drugiej bramki dla Mieleszyna i robi się nieciekawie. Przeciwnik zaczyna napierać coraz silniej i w końcu udaje się im zdobyć bramkę na 3:3. Na szczęście na około 10 minut przed końcem Mateusz Kapciak wykonuje rzut wolny i w podobny sposób jak wcześniej "Jankes" pokonuje bramkarza, dzięki czemu odnosimy pierwsze zwycięstwo w AGLPN Pobiedziska.

Walka Kostrzyn - Gmina Mieleszyn 4:3 (3:1)
Skład: Ł. Musioł- M. Musioł, Walkowiak, Adamski, Lisiak- Rusek, Markiewicz, Jankowski, Kapciak, Ł.Szał- Nadolny
Bramki: Wojciech Jankowski, Piotr Rusek, Maciej Markiewicz, Mateusz Kapciak