Porażka w Biskupicach: Rapid Imielenko - Walka 5:2

Po pierwszym remisowym spotkaniu w lidze, chcieliśmy w drugim meczu rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Szybko wyprowadzili nas z tego błędu rywale, strzelając gola na 1:0 już w 3, minucie spotkania. Po kilku kolejnych sytuacjach Rapidu, to my wyrównujemy, a gola w 20 minucie po podaniu Wojtka Jankowskiego strzela Maciej Markiewicz. Po tym golu mieliśmy jeszcze 2 dogodne sytuacje do strzelenia bramek, jednak wynik do przerwy pozostał bez zmian. Po zmianie połów znów szybko tracimy gola, na którego odpowiadamy po 10 minutach, za sprawą Szymona Walkowiaka, tym razem przy asyście Bartka Wilczyńskiego. W ostatnich 15 minutach za bardzo skupiamy się na ataku, narażając się na kontry, a te bez skrupułów wykorzystują nasi rywale, w dodatku trzykrotnie. Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania, bowiem mieliśmy sporo sytuacji bramkowych, ale do siatki rywala nic już nie chciało wpaść.

Rapid Imielenko - Walka Kostrzyn 5:2 (1:1)
Grali: W.Siwek, Walkowiak, Langner, Nadolny, A.Adamski, Wilczyński, Jankowski, Kapciak, Rusek, D.Szymański, Markiewicz, Szał
Bramki: Maciej Markiewicz, Szymon Walkowiak