Niedziela pod znakiem biegów!

W pobliskich Pobiedziskach odbywał się w niedzielę XXVII Bieg Jagiełly w Pobiedziskach. Na tej niełatwej trasie swoich sił spróbował najbardziej doświadczony maratończyk spośród wszystkich Walkowiczów - Grzegorz Banaszak. Przebiegnięcie pobiedziskiego półmaratonu zajęło Grzegorzowi 1:42:31, co pozwoliło zająć mu 81 miejsce w klasyfikacji open i 20 w swojej kategorii wiekowej.
Tego samego dnia trójka Walkowiczów udała się na trzeci bieg w ramach cyklu "Grand Prix Powiatu Wrzesińskiego" do Kołaczkowo. XXV Bieg o Złoty Kłos najszybciej z naszych biegaczy ukończył Łukasz Semeniuk, wbiegając na metę z czasem 41:27. Łukasz tym samym zajął 30. miejsce w klasyfikacji open i 10 w swojej kategorii wiekowej. Łukaszowi Szałowi przemierzenie dziesięciu kilometrów zajęło 52:39, natomiast Remigiuszowi Szymańskiemu 58:43. Tym samym w walce o skompletowanie "medali - puzzli" w ramach wspomnianego cyklu pozostała już tylko wymieniona wyżej trójka biegaczy.