POGROM W SUPERPUCHARZE!

Po raz drugi w historii rozegraliśmy wczoraj mecz o Superpuchar Pobiedzisko-Kostrzyńskiej Ligi Piłki Nożnej, w którym zmierzyły się reprezentacje gminy Pobiedziska oraz gminy Kostrzyn. Na zwycięzcę wzorem pierwszej edycji czekał okazały puchar. Niestety pogoda nie dopisała, a mecz toczony był w okropnej ulewie. To jednak nie przeszkodziło zawodnikom w grze i strzelaniu bramek. Na te musieliśmy czekać do 32 minuty, kiedy to piłkę do siatki skierował Maciej Szymański. Po czterech minutach prowadziliśmy już 2-0, a bramkarza gości pokonał Wojciech Jankowski. Tuż przed przerwą Daniel Drożdżyński strzelił z 40 metrów i umieścił piłkę tuż pod poprzeczką. Po zmianie stron zdecydowanie przejęliśmy kontrolę nad spotkaniem, czego efektem były kolejne bramki i doprowadzenie do wyniku 6:1. Na chwilę po naszej szóstej bramce przebudzili się rywale i zdobyli swoje drugie trafienie w tym meczu. Nie zwalnialiśmy jednak tempa, a mecz zakończył się okazałym zwycięstwem 10:2. Oprócz meczu Superpucharowego, był to nasz pierwszy sparing przed Pucharem Polski, który czeka nas w sierpniu. Wcześniej, bo już w niedzielę zapraszamy serdecznie na sparing z Antaresem Zalasewo (godz. 18:00 - Stadion Miejski).
Dziękujemy Klubowi KKS Lechia Kostrzyn za użyczenie głównej płyty boiska oraz obiektu.

Walka Kostrzyn - Pobiedziska 10:2 (2:1)
Bramki: 2x Maciej Markiewicz, 2x Wojciech Jankowski, 2x Marcin Stoiński, Maciej Szymański, Mateusz Szparag, Tomasz Grzegorzewski, Mateusz Pluciński
Skład: Szał (46. Iwański) - Otto (46. Mrozek), Adamski, Nadolny, Lisiak (75. Rewers) - Rewers (46. Pluciński), Jankowski (70. Szparag), Kapciak (70. Szymański), Szparag (46. Grzegorzewski) - Markiewicz, Szymański (46. Stoiński)