WALKA Z ZADYSZKĄ ! - Pobiegnij z Walką Kostrzyn w Kurdeszowej (za)dyszce!

Zapraszamy do wzięcia udziału w przygotowaniach do biegu 3. Kurdeszowa (za)dyszka, który odbędzie się w naszym mieście w niedzielę 24 maja o godzinie 14:00.

Nasze treningi prowadzone przez członków sekcji biegowej naszego stowarzyszenia, odbywać się będą w każdą środę o godzinie 19:00. Zaczynając od 8 kwietnia, a kończąc 20 maja.

Uczestnicy treningów zostaną podzieleni na 2 grupy: grupę, która przebiegła wcześniej 10 km przynajmniej raz oraz tych którzy do tej pory nie biegali. Naszym celem jest wzrost liczby mieszkańców naszej gminy na kostrzyńskim biegu. Osoby najczęściej biorące udział w treningach zostaną nagrodzone opłaceniem wpisowego oraz koszulką, którą prezentujemy poniżej.

Nie biegałeś wcześniej? Ten bieg może być również dla Ciebie, większość z nas biorąc udział w pierwszej (za)dyszce, wcześniej nie miała styczności z bieganiem, dla chcącego nic trudnego!

Serdecznie zapraszamy - pierwszy trening już po świętach - środa 8.04 godzina 19:00 plac przy ulicy Estkowskiego!

Terminy:

8.04 godz. 19:00 - plac przy ul. Estkowskiego