VII Turniej Stowarzyszenia Walka Kostrzyn!

Już po raz siódmy organizujemy turniej dla wszystkich uczniów szkół podstawowych naszej gminy. Zespoły rywalizować będą na kostrzyńskim Stadionie Miejskim jednego dnia - w sobotę 25 maja 2019 roku. Zgłoszenia odbywają się do 18 maja br. przez maila: walkakostrzyn@gmail.com.

W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny oraz listę zawodników wraz z rokiem urodzenia. Brać udział w turnieju mogą uczniowie szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych z terenu gminy Kostrzyn, a także uczniowie mieszkający na terenie gminy Kostrzyn, uczący się poza teren gminy. Dla uczestników czekają nagrody w postaci pucharów i medali oraz nagród rzeczowych, ale atrakcje przewidziane są również dla kibiców. Dla każdego zawodnika przewidziany ciepły posiłek oraz dawka witamin w postaci owoców. Udział w turnieju jest całkowicie darmowy!

W zawodach w jednej drużynie może uczestniczyć nie więcej niż dwóch zawodników aktualnie grających w klubie sportowym. Za zawodnika aktualnie grającego w klubie sportowym, uważa się gracza, który w bieżącym roku kalendarzowym rozegrał przynajmniej jedno spotkanie.

Organizator gwarantuje rozegranie turnieju w minimum trzech kategoriach: kl. I-III, IV-VI, VIII i odziały gimnazjalne.