Sezon biegowy jesienno-zimowy w pełni.

W Stowarzyszeniu Walka Kostrzyn sezon biegowy jesienno-zimowy w pełni.
Pierwsze starcie z jesienną aurą należało do Grzegorza Banaszaka, który 18 listopada wystartował w 7 Olszak Półmaratonie. Trasa najdłuższego dystansu, który właśnie wybrał Grzegorz, wytyczona była na 3 pętlach w lasach w sąsiedztwie jeziora maltańskiego, po obydwu stronach stawu Olszak. Ścieżka miała charakter trailowy i została pokonana przez naszego zawodnika w czasie 1h 49 min i 24 sek, co dało Walkowiczowi 23 miejsce OPEN
Grzegorz Banaszak 01:49:24

W minioną sobotę Mariusz Chłędowski wziął udział w 5 Biegu Mikołajkowym nad poznańskim Strzeszynkiem. Nasz zawodnik z dwóch proponowanych tras wybrał tę o długości 4,3km i pokonał ją w czasie 21 minut i 37 sekund co uplasowało Mariusza na 23 pozycji w swojej kategorii biegowej.
Mariusz Chłędowski 00:21:37

Podczas tego sezonu odbywa się również cykl biegów CityTrail nad poznańską Rusałką. Tak jak w poprzednim roku tak i w tym, mamy dwóch reprezentantów: Marcina Otto i Jowitę Kruczkowską. Do tej pory odbyły się 3 starty z całego cyklu, natomiast nasi biegacze wystartowali w biegu nr 2 i 3. Podczas pokonywania 5km trasy Marcin ustanowił swój nowy rekord życiowy na tym dystansie!
Bieg nr 2 - 27 października 2018