Remis Akademii w Lidze Wielkopolskiej

O naszym meczu można przeczytać na stronie Ligi:

Spotkanie Pobiedzisk z Rogalinkiem zrobiło nam apetyt na emocjonujące zawody. Trzymaliśmy kciuki by następny mecz w którym Akademia Walki podejmowała Szczytniki Gramy Razem nie był jednostronnym widowiskiem. I udało się! Najpierw na prowadzenie wyszła drużyna Szczytniki Gramy Razem. Na odpowiedź Akademii nie trzeba było długo czekać, ale po bramce wyrównującej coś się zacięło w drużynie z Kostrzyna co wykorzystali zawodnicy ze Szczytnik strzelając dwie bramki przed przerwą. Po zmianie stron SGR rzucili się do ataku i zdobyli bramkę dającą im trzy bramki przewagi. Wydawało się, że mają trzy punkty w kieszeni. Nic z tych rzeczy, Akademia wzięła się do odrabiania strat i po chwili na listę strzelców wpisał się dwukrotnie Maciej Markiewicz oraz Mateusz Kapciak doprowadzając do remisu. I to nie był jeszcze koniec strzelania w tym meczu. Dzięki trafieniu Patryka Jankowiaka piłkarze ze Szczytnik objęli prowadzenie ale przypomniał o sobie jeszcze Mateusz Kapciak i ostatecznie zakończył się remisem 5:5.

D.C.

Więcej o całej kolejce: