Podsumowanie sezonu i wigilia stowarzyszenia :)

Wczoraj odbyło się coroczne spotkanie wigiline naszego stowarzyszenia, będące zarazem podsumowaniem sezonu. W związku z tym oprócz życzeń świątecznych oraz noworocznych krótko podsumowaliśmy mijający rok w sferze organizacyjnej oraz sportowej, a także rozdaliśmy nagrody. To był dobry rok przede wszystkim dla sekcji biegowej, doczekaliśmy się trzech maratończyków (Jowita Kruczkowska, Grzegorz Banaszak, Marcin Otto), trzech osób które ukończyły koronę półmaratonów (Jowita Kruczkowska, Monika Szał, Remigiusz Szymański), a przez cały sezon nie brakowało zwycięstw i miejsc na podium w zawodach oraz w kategoriach wiekowych. Także sekcja rowerowa miała swoje sukcesy, do których niewątpliwe należy start w Tour de Pologne amatorów, czy zwycięstwo w klasyfikacji Grand Prix Bałtyku Dariusza Adamskiego. Dla sekcji piłkarskiej był to sezon powrótu na fotel lidera w lokalnej piłce - pierwsze miejsce w Kostrzyńskiej Lidze Nocnych Marków i V Turnieju Walki Kostrzyn. Ze sfery organizacyjnej tradycyjnie w pamięć zapadły nam III Bieg Pieczonej Pyry, VI Turniej Piłkarski dla Szkół Podstawowych oraz organizowana niedawno Szlachetna Paczka.
Poniżej przedstawiamy nagrody w poszczególnych kategoriach:

Przodownik pracy - Arkadiusz Bilski
Najlepszy piłkarz - Maciej Markiewicz