Podium na inauguracje Gogol MTB!

Jak co roku pierwsza edycja Gogol MTB odbyła się w Dolsku, gdzie start został umieszczony obok malowniczej Villi Natura. W zawodach wzięło udział blisko 400 zawodników. Nasze stowarzyszenie reprezentowało trzech kolarzy: Michał Wawer, Marcin Burchacki oraz Leszek Wawer. Najlepiej z całęj trójki zaprezentował się Michał, który startując na dystansie Mini (25km) uplasował się na 13 pozycji open co dało mu 3 msc w swojej kategorii wiekowej. Na tym samym dystansie wystartował również Leszek, kończąc zawody na 168 msc. Na dystansie Mega (45km) swoich sił spróbował Marcin. Niestety w połowie dystansu awarii uległ jego rower i nie ukończył zawodów.

Kolejne zawody już za tydzień w Mchach, gdzie nasi kolarze udadzą się na kolejną edycje Solid Mtb