Maratony Solid razy trzy!!!

Solid po raz pierwszy !!!
W niedziele 1 lipca w Wilkowicach odbyła się szósta edycja maratonów mtb wspomnianego cyklu. Wśród startujących nasze stowarzyszenie reprezentowała czwórka zawodników. Najszybszy okazał się Marcin Burchacki plasując się na 26 pozycji. Na 60 pozycji zmagania ukończył Arkadiusz Adamski a chwile po nim na linie mety wjechał Michał Wawer kończąc zawody na 77 pozycji. Jako czwarty z walkowiczów pojawił się Darek Adamski zajmując 135 lokatę.

Solid po raz drugi !!!
W sobotę 14 lipca podczas szosowego wyścigu kolarskiego Solid Road po raz pierwszy w tego typu zawodach swoich sił spróbował Michał Wawer. W swoim debiucie na dystansie 74km wśród 150 zawodników zajął 88 pozycje z czasem 2:10:53.

Solid po raz trzeci !!!
W minioną niedziele odbyła się siódma edycja Solid Mtb, która tym razem zawitała do Gostynia, debiutującego na mapie maratonów rowerowych. W zawodach wzięło udział dwóch naszych zawodników Arek i Darek Adamscy. Arek ukończył zawody na 80 pozycji z czasem 1:39:41, natomiast Darek zakończył zmagania na 166 pozycji z czasem 2:06:38.