MAMY NOWEGO PREZESA!

Wczorajszy dzień był dla nas bardzo ważny.
Po pierwsze w wyniku wyborów uzupełniających, związanych ze złożeniem rezygnacji z pełnienia funkcji prezesa Łukasza Szała (w związku z wyborem do Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn), do zarządu została wybrana Karolina Pińczak. Następnie w wyniku narady zarząd wybrał spośród siebie prezesa, wiceprezesa, sekretarza i skarbnika. Na prezesa wybrano Arkadiusza Bilskiego, wiceprezesem został Adam Kowalski, sekretarzem Karolina Pińczak, a skarbnikiem Maciej Szymański.
Po drugie podzieliliśmy się na sekcje i wybraliśmy kierowników, których utworzono aż sześć:
- sekcja piłkarska (kierownik: Maciej Markiewicz)
- sekcja siatkarska (Jan Sieiński)
- sekcja biegowa (Marcin Matysiak)
- sekcja rowerowa (Arkadiusz Adamski)
- sekcja enduro (Maciej Szymański)
- sekcja fitness (Małgorzata Zys)
Oczywiście zachęcamy do zapisywania się do nas! Już na samym spotkaniu liczba członków wzrosła o kolejnych 10 osób!
Po trzecie przeszliśmy do podsumowania zeszłego sezonu. W kilku słowach były prezes stowarzyszenia podziękował wszystkim obecnym za wsparcie podczas czterech lat działania i przekazał na ręce nowego prezesa kronikę klubu - 18-stronicowy opis historii Walki oraz wszystkie artykuły związane z naszymi działaniami od roku 2010. Nowy prezes podziękował staremu za pracę na rzecz stowarzyszenia oraz wyraził nadzieję, że nie zapomni o swoim zespole przy pełnieniu nowej funkcji. Podczas podsumowania wybrano najlepszych w poszczególnych kategoriach:
- Najlepszy strzelec - Maciej Markiewicz
- Najlepszy piłkarz defensywny - Szymon Walkowiak
- Najlepszy piłkarz ofensywny - Maciej Markiewicz
- Najlepszy piłkarz - Maciej Markiewicz
- Największy szarpacz - Mateusz Kapciak
- Największy postęp - Marcin Galewski
- Pudło sezonu: Maciej Markiewicz
- Najaktywniejszy biegacz - Marcin Matysiak
- Najaktywniejszy rowerzysta - Arkadiusz Adamski
- Najaktywniejszy kibic - Karina Polsakiewicz
- Przodownik pracy - Tomasz Krzyżan
Statuetkę za strzelenie tysięcznej bramki w naszej historii odebrał Marcin Matysiak.Po podsumowaniu Agata Nadolna oraz Karolina Pińczak przekazały nową flagę wykonaną przez Barbarę Pińczak, której serdecznie dziękujemy! Było też symboliczne przełamanie się opłatkiem oraz życzenia dla zgromadzonych.
Wszystkim wyróżnionym oraz wybranym na nowe funkcje gratulujemy! Niebawem fotorelacja na naszym facebook'u.