Deszczowy Gogol z sukcesami!!!

W minioną niedziele piątka naszych kolarzy wybrała się do miejscowości Skoki, niedaleko Murowanej Gośliny gdzie odbyła się druga edycja Bike Cross Maraton Gogol Mtb. Mimo deszczowej aury na linii startu ustawiło się ponad 200 zawodników. Na dystansie Mega (45km) wystartował Marcin Burchacki oraz Arkadiusz Adamski. Marcin ukończył zawody na bardzo wysokim 6msc open co dało mu 2 msc w swojej kategorii wiekowej. Arek zawody ukończył na 17 pozycji open ( 4 msc w kat).
Na dystansie Mini ( 27km) wystartował Mateusz Kapciak, Jakub Wolniewicz oraz Dariusz Adamski. Jako pierwszy linię mety przekroczył Jakub na 38 msc open i 4 w kategorii wiekowej. Na 47 pozycji uplasował się Mateusz co dało 5 msc w kategorii.
Warto wspomnieć że Darek brał udział w drugich zawodach podczas tego weekendu. Dzień wcześniej udał się do Krakowa gdzie ścigał się w pierwszej edycji Lang Team Maratony Mtb, kończąc zmagania na 147 pozycji wśró blisko 300 startujących na dystansie 27km.

A już w najbliższą niedziele nasi kolarze udadzą się do Górzna, na kolejną edycje Solid Mtb.