Aktywny tydzień Michała…!

W niedziele 29.07 Michał Wawer wraz z Leszkiem Wawerem udali się do Przyłęku na kolejną edycje Solid Mtb. Dla Leszka był to debiutancki start w tym roku. Próbując swoich się na dystansie MINI( 25km) zajął 201 msc z czasem 1:43:39. Michał na tym samym dystansie z czasem 1:17:20 ukończył zawody na 49 pozycji.

Natomiast w minioną niedziele rozpędzony w startach Michał udał się do Suchego Lasu Gdzie odbył się 6etap Gogol Mtb. Nasz zawodnik zmierzył się zdystansem 34km. Ostatecznie po awarii sprzętu na trasie zawodu ukończył na 68 pozycji z czasem 1:28:16.

A już w najbliższy piątek w Bukowinie Tatrzańskiej, czwórka naszych zawodników : Mateusz Kapciak, Michał Wawer, Marcin Burchacki oraz Arkadiusz Adamski wystartują w Tour de Pologne Amatorów. Amatorzy spróbują swoich sił na 58 kilometrowej królewskiej pętli gdzie zmierzą się z słynnymi podjazdami takimi jak ściana Harnaś oraz ściana Bukowina w Gliczarowie.