WRACAMY NA FOTEL LIDERA!

Gdy Zenek Martyniuk rozgrzewał się do swojego pierwszego koncertu w Kostrzynie, my udaliśmy się do Kleszczewa, gdzie rozegraliśmy dwa mecze w Lidze Wielkopolskiej. Naszym pierwszym przeciwnikiem był obrońca tytułu Orlik Oldoys Pobiedziska. W mecz weszliśmy bardzo dobrze, za sprawą dwóch szybkich ciosów jakie zadał naszym sąsiadom zza miedzy Mateusz Nadolny. Zawodnicy z Pobiedzisk opowiedzieli na te dwa trafienia jednym golem, a my do przerwy zdobyliśmy jeszcze jedną bramkę. Po zmianie połów rywale bardzo szybko doprowadzili do remisu 3-3. Później gole padały na zmianę, raz dla nas, raz dla rywali, by w końcu mecz zakończył się remisem 5-5.
W drugim spotkaniu przeciwnik zaskoczył nas szybko strzeloną bramką, ale zdołaliśmy wyrównać do przerwy. Po zmianie stron prowadziliśmy już 5-2 (hat-trick Macieja Markiewicza), jednak rywale do końca meczu nie dawali za wygraną i zdołali zdobyć jeszcze dwa gole. Z Black Devils wygraliśmy więc tylko jedną bramką, natomiast informacja dnia jest taka: mamy lidera!
W przerwie między meczami w Lorus Challenge (odpowiednik Turbokozaka) wziął udział Kuba Bilski, jak się spisał przekonacie się niebawem:)

Walka Kostrzyn - Orlik Oldboys Pobiedziska 5:5 (3:1)
2x Mateusz Nadolny, Jacek Grzelak, Maciej Markiewicz, Szymon Walkowiak
Szał - Walkowiak (Kapciak), Czerniak (Otto), Grzelak (Balcerzak), Markiewicz, Nadolny (Bilski)