Oczko w Kleszczewie!

Podczas naszych dwóch dzisiejszych spotkań padło 21 bramek! Pierwszy mecz zaczęliśmy bez części drużyny, bo niestety jednemu z nas popsuł się samochód. To jednak rywale mieli większe problemy kadrowe i rozpoczęli ten mecz w piątkę. Szybko ustawiliśmy mecz pod nasze dyktando, a wynik po czterdziestu minutach brzmiał 15:1.
W drugim spotkaniu mierzyliśmy się z ostatnią drużyną w grupie, która w tym sezonie nie strzeliła jeszcze bramki... ta sztuka nie udałasię Hordzie również przeciwko nam, a my dobiliśmy do 20 strzelonych bramek jednego dnia! Mecz pewnie wygrany 5:0

Walka - Hurtum.pl 15:1 (5:0) WIDEO
Bramki: 4x Szymon Walkowiak, 3x Wojciech Jankowski, 2x Mateusz Pluciński, 2x Mateusz Kapciak, 2x Mateusz Nadolny, 2x Maciej Markiewicz,
Skład: Adamski (Ł. Szał) - Walkowiak, Pluciński, Otto (Kapciak), Jankowski, Nadolny (Markiewicz)