MAMY NOWY ZARZĄD!

Pod znakiem wyborów przebiegło tradycyjne spotkanie wigilijne oraz podsumowanie sezonu 2017. Wszystko za sprawą końca kadencji obecnego zarządu. Walne Zgromadzenie Członków przed dokonaniem wyborów skróciło kadencje z 4 do 2 lat. Decyzję tą podjęto jednogłośnie. Do walki o "fotel" prezesa stanęło 7 osób (D. Szymański, M. Markiewicz, A. Adamski, D. Formanek, J. Kruczkowska, N. Bilska, A. Kowalski). Ostatecznie do zarządu została wybrana czwórka kandydatów: Prezes - Arkadiusz Adamski, Wiceprezes - Natalia Bilska, Sekretarz - Jowita Kruczkowska oraz Skarbnik Adam Kowalski. Wybrano także nową Komisję Rewizyjną w skład której weszli: Maciej Szymański (przewodniczący), Wojciech Sieiński, Mateusz Nadolny i Łukasz Szał. Następnie podsumowano sezon wręczając najlepszym zawodnikom nagrody. Po podsumowaniu ustępujący Prezes Arkadiusz Bilski podziękował wszystkim członkom stowarzyszenia za dotychczasową współpracę, wyróżniając wszystkich dotychczasowych członków zarządu w latach 2013-2017 (Karolina Adamska, Maciej Szymański, Adam Kowalski, Łukasz Szał), a także Agę Nadolną. Po podziękowaniach Prezesa przyszedł czas na podziękowania od członków Walki Kostrzyn dla całego zarządu w postaci kolażu ze zdjęciami.

Korona Półmaratonów: Jowita Kruczkowska, Marcin Otto, Mateusz Kapciak, Marcin Galewski, Remigiusz Szymański, Łukasz Szał
Najlepszy menadżer piłkarski (wiosna 2017): Maciej Markiewicz
Najlepszy menadżer piłkarski (jesień 2017): Jakub Spiżewski
Przodownicy pracy: Arkadiusz Bilski, Łukasz Szał, Aga Nadolna, Karolina Adamska, Dominik Formanek