7-0 Z PLATONEM LEŚNIEWO!

Mecz ułożył się dla nas od samego początku, kiedy po rzucie wolnym w 9. minucie wykonywanym przez Mateusza Kapciak piłkę do bramki skierował Szymon Walkowiak. Dziesięć minut później było już 2-0, ze swojego pola karnego długą piłkę posłał Marek Ochotny, a Kapol w sytuacji sam na sam okazał się lepszy od bramkarza. Trzeci gol padł chwilę po drugim, tym razem Maciej Szymański zaskoczył golkipera Platona strzałem zza pola karnego. W 31. minucie po rzucie wolnym wykonywanym przez Marka Ochotnego gola głową zdobył Arkadiusz Adamski, a pięć minut później Maciej Markiewicz znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, minął go i strzelił do pustej bramki. Przeciwnicy obudzili się bo piątym golu, gdzie efektowną paradą po rzucie wolnym popisał się Jakub Spiżewski. Po zmianie stron nie zwolniliśmy tempa. W 47. minucie prowadziliśmy już 6-0, a po 55. minutach 7-0. Obie bramki zdobył Maciej Szymański, który tym samym skompletował hat-tricka. Swoje sytuacje mieli też przeciwnicy, ale trafiali raz w słupek i raz w poprzeczkę.

Walka Kostrzyn - Platon Leśniewo 7:0 (5:0)
Bramki: 3x Maciej Szymański, Mateusz Kapciak, Arkadiusz Adamski, Szymon Walkowiak, Maciej Markiewicz
Skład: Spiżewski- P. Musioł, Walkowiak, Nadolny (65. Mrozek), Lisiak- Jankowski, Ochotny (60. Pokrop), Markiewicz, Adamski, Kapciak- M. Szymański (55. Ł. Szał)